Etiket ‘tüfek’

Karsta Pompalı Tüfek Dehşeti haberi, son dakika haberleri.

Karsta Pompalı Tüfek Dehşeti Hepsine Bakın »

Makineli Tüfek Eri Mehmet Siyasi HikayeHatıralar oku. En güzel hikayeler, ibretlik hikayeler, aşk hikayeleri, hikaye oku.

RP’nin seçim organizatörü M. İpek anlatıyor:

1987 seçimleriydi. Seçim konuşmalarının en önemli özelliğinden biri de Avrupa Topluluğu meselesiydi. Erbakan Hoca, Türkiye’nin AT’a girişinin sakıncalarını anlatırken çeşitli örnekler veriyordu.

– Yarın Avrupa Topluluğu’na girdiğimiz zaman yüzbaşı İngiliz Pierre, Çavuş Alman Hans, Makineli Tüfek Eri Türkiyeli Mehmet olur.

yesilcimen.com Hikayeler.

Silah kullanan kadınlar videosunu izle. Bayanlar bu silah işini beylere bıraksınlar en iyisi. Silah talimi yapan komik bayanları seyret.

Kadınlara niye silah verilmez?

Hepsine Bakın »

Leonardo di ser Piero da Vinci‘nin makine tasarımlarını bir şekilde görmüşsünüzdür. O’nun makaralara, kasnaklara, dişlilere tutkusu 15. ve 16. yüzyılı aşan bir hayal gücünün sonuçları olarak bizlere ulaşıyor. Zamanının teknolojik olanaklarıyla hayal gücünü birleştiren Da Vinci, savaş konusunda da boş durmamış. Özellikle Türklere karşı geliştirdiği, Da Vinci çizimi savaş makinelerine buyrun.

Da Vinci Hakkında Ansiklopedik Bilgi

Da Vinci’nin robotik asker çizimi. 1495′te çizdiği zırhlı, mekanik asker:

Da Vinci Terminatör

Da Vinci’nin makineli tüfek tasarımı. 1480 yılına ait.

Da Vinci Makineli Tüfek Tasarımı

Da Vinci bilyeli, parçacıklı bombalar. Günümüzde bu tip bir silahın kullanımı uluslar arası anlaşmalarla yasaklanmıştır.

Da Vinci Bilyeli Bomba

Hepsine Bakın »

Ara