Sinema Tarihinin Efsanevi Filmlerinden Godfatherın Çekildiği Ev Satışa Çıktı haberini oku. çıktı satışa çekildiği godfatherın filmlerinden efsanevi tarihinin sinema haber haberler son dakika haberleri haber oku yeni haberler.

Sinema Tarihinin Efsanevi Filmlerinden Godfatherın Çekildiği Ev Satışa Çıktı Destansı Godfather (Baba) fiminin çekildiği New York’taki sekiz odalı mailkhane satışa çıkarıldı. Staten Island’daki evin sahipleri ev için 2.9 milyon dolar istiyor.

Francis Ford Coppola’nın yönetiği, Maron Brando’nun mafya babası Vito Corleone’yi canlandırdığı ve Al Pacino sile RobertDuvall’in de rol aldığı efsanevi filmin unutulmaz sahneleri 4 dönüm arazi üzerine inşa edilmiş evin iç ve ış mekanarında çekildi. Evin satılığa çıkarılmaı fimin 2.9 mliyon dolara sahip hayranları için bulunmaz bir fırsat niteliğinde. Evin sahibi James Norton annesinin filmde kullanılan birçok eşyayı sakladığını, bunlar arasında Brando’nun kullandığı kartların da bulunduğunu belirtior. Evin iki şöminesi, bodrum katında bir barı, dörtarabalık garajı ve yüzme havuzu bulunuyor.

Bu haber ve resimler farklı Internet mecralarından (rss vb.) derlenmektedir. Eğer bir telif hakları şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden ilgili adresle birlikte başvurunuz. Şikayetiniz derhal işleme konulacaktır.

Yorumlarınız Değerlidir

Ara